NABÍZÍME

Penzion U Lucerny nabízí celoroční ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s možností využít restauraci se zahrádkou.V přízemí penzionu je restaurace s krbem a zahrádkou, pro velké jedlíky je možné i venkovní grilování čehokoliv. Přímo v obci se nachází sjezdovka s vlekem vhodná pro děti, v okolí je na zimní období připraveno velké množství udržovaných běžkařských tras, pro léto cyklostezky kterými se lze dostat zhruba za třičtvrtě hodiny do Českosaského Švýcarska.

Samotná obec Kytlice je 7 km od Nového Boru, kde je k dispozici veškeré občanské vybavení, obchody, bankomat, nákupní středisko. V blízkosti se také nachází oblíbené letní koupaliště - Lesní rybník, kde je k dispozici pláž a hřiště na volejbal.

Pro turistiku jsou zde k návštěvě hrady a zříceniny, např. Tolštejn, Kamenický hrad, za prohlídku stojí i některé skalní útvary (Bílé kameny, Panská skála - dobře známá jako `Varhany`) nebo Ledová jeskyně u Naděje.

Přijet k nám můžete po vlastní ose automobilem, na kole nebo motocyklu, který můžete zaparkovat v blízkosti penzionu. Pro ty, kteří tyto dopravní prostředky nevlastní je možné se k nám dopravit vlakem, který má zastávku hned u našeho penzionu nebo autobusem z Nového Boru.

Snídaně jsou podávány formou švédských stolů. Teplá jídla po celý den a pestrý výběr nápojů. Jídla na objednávku je třeba domluvit předem.

 

 

Kontakt

PENZION U LUCERNY

info@penzionlucerna.com

Kytlice č.p. 35
Kytlice
407 45

+420 603 960 216
+420 775 606 211

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode